Szkolenie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego z zakresu realizacji i rozliczania operacji w ramach rozwijania i podejmowania działalności gospodarczej.

Słowińska Grupa Rybacka zaprasza osoby, które otrzymały dofinansowanie, na szkolenie z zakresu realizacji i rozliczania wniosków o przyznanie pomocy w ramach rozwijania i podejmowania działalności gospodarczej, które poprowadzą pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Szkolenie odbędzie się 21 lutego br. (środa) w siedzibie Słowińskiej Grupy Rybackiej przy ul. Usteckiej 8 w Przewłoce i zostanie podzielone na 2 panele:

  • panel przeznaczony dla osób realizujących operacje z zakresu rozwijania działalności gospodarczej odbędzie się w godzinach 9:30 – 11:30,
  • panel przeznaczony dla osób realizujących operacje z zakresu podejmowania działalności gospodarczej odbędzie się w godzinach 11:45 – 15:30.

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności. Prosimy również o przesyłanie pytań odnośnie realizacji lub rozliczania Państwa projektów.

Osoby do kontaktu: