Ostatnie szkolenie w Szkole Biznesu dla organizacji pozarządowych – tym razem porozmawiamy o promocji i PR!

Słowińska Grupa Rybacka zaprasza organizacje pozarządowe na szkolenie realizowane w ramach operacji pn.: Szkoła Biznesu dla organizacji pozarządowych z obszaru SGR dotyczące promocji i PR w organizacjach pozarządowych.

Szkolenie odbędzie się 12 czerwca 2019r. w godz. od 9:00 do 16:00 w siedzibie SGR przy ul. Usteckiej 8 w Przewłoce.

Poprowadzi je Pan Tomasz Keler – absolwent Szkoły Komunikacji prowadzonej przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, autor kilkudziesięciu fotorelacji dotyczących działań Centrum Inicjatyw Obywatelskich, twórca fotoreportaży i krótkometrażowych filmów dokumentalnych o tematyce społecznej, w tym dotyczących problemów osób niepełnosprawnych i wydarzeń kulturalnych w regionie słupskim. Był odpowiedzialny za fotografie w Kurierze Obywatelskim wydawanym w latach 2007 – 2014.

Prosimy o zgłoszenie osób z Państwa organizacji, które wezmą udział w szkoleniu. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 maja br. na adres: e.szulc@sgr.org.pl lub biuro@sgr.org.pl lub telefonicznie pod nr: 516 559 181.

Wcześniejsze zgłoszenie uczestników jest niezbędne do zapewnienia materiałów szkoleniowych i cateringu (prosimy o informacje, czy zgłoszone osoby preferują dietę wegetariańską).