Bieżący rok to intensywny czas dla Słowińskiego Szlaku Rybackiego. Dzięki realizowanemu projektowi pt. „Rozwój i wzmocnienie Słowińskiego Szlaku Rybackiego” możliwe będzie udoskonalenie współpracy oraz jakości usług w ramach szlaku, a co najważniejsze dotychczasowa oferta poszerzona zostanie o 4 nowe atrakcje!

Masz pomysł? Daj znać!

Poszukiwanie nowych atrakcji to jest pierwszy etap projektu. Jeśli więc masz pomysł na to co lub kto mógłby wzbogacić atrakcje Słowińskiego Szlaku Rybackiego daj nam znać! A może sam zajmujesz się czymś, co chciałbyś pokazać innym, a co wiąże się z rybackim charakterem naszego obszaru? Jeśli tak, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny u dołu strony.

Poszukiwane atrakcje!

Zastanawiasz się o jakie atrakcje chodzi? Może to być np. pyszna regionalna kuchnia, miejsca związane z rekreacją wodną, pełne przygód wycieczki po naszym pięknym terenie, ale i wszystko to, co z naszym regionem powinno się kojarzyć – rybactwo, wędkarstwo, sieciarstwo itp., we wszystkich możliwych formach – warsztaty, imprezy, ścieżki turystyczne, sprzedaż artykułów, gry terenowe.

Zainspiruj się tym co jest dziś

Dziś unikatową ofertę Słowińskiego Szlaku Rybackiego tworzy 16 atrakcji z lokalną – jakże pyszną kuchnią – śledziami i innymi przysmakami rybnymi, pachnącymi chlebami i ciastami, świeżymi serami, nalewkami i innymi rozpieszczającymi podniebienia smakołykami; unikatowymi pamiątkami – od krówki usteckiej zaczynając przez wyjątkową mini galanterię ze skór łososia po lokalne rzemiosło – piękna ceramika i klimatyczne warsztaty. Ale to  nie koniec! Mamy także coś do miłośników kultury – na szlaku dowiedzieć się można o historii połowów śledzia, o roli kutrów rybackich podczas II wojny światowej. Można także zaangażować się w różne ciekawe akcje kulturalne. Wolisz aktywnie? Jest i sposób na zwiedzanie naszego pięknego terenu na rowerze dzięki profesjonalnym organizatorom takich wypraw. Możesz też wypłynąć na pasjonujący rejs na dorsza.

Czekamy na zgłoszenia do końca marca 2019r.

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania: 
e-mail: m.knapczyk@sgr.org.pl
tel. 516 559 181

Zapoznaj się z Regulaminem: