Pomysł na usługi reklamowe oraz promocję przez organizację wydarzeń to początek działalności dla Agencji Kreatywnej PRZEREKLAMOWANI, tworzonej przez dwoje pasjonatów grafiki, animacji i poligrafii.

 

Tytuł: Agencja Kreatywna PRZEREKLAMOWANI – nowy kompleksowy sposób realizacji usług promocyjno-reklamowych.

Beneficjent: Cholewiński Mariusz

Program: PROW 2014-2020

Lokalizacja: Kobylnica

Dzięki dofinansowaniu możliwe było stworzenie Agencji Kreatywnej oferującej pełen zakres usług marketingowych skupiających się przede wszystkim na promocji lokalnej kultury, aspektów przyrodniczych i unikalnych wartości regionu. Zakres planowanych usług obejmował kompleksową organizację eventów w postaci gier turystycznych, pikników integracyjnych i informacyjnych, wydarzeń etnicznych i imprez plenerowych, przygotowanie i produkcję materiałów reklamowych, filmów promocyjnych oraz innych działań promocyjnych dotyczących np. udziału w targach czy konferencjach.

Oferta agencji ukierunkowana jest na tworzenie całościowych koncepcji kampanii reklamowych, projektowanie reklamy wizualnej czy tworzenia identyfikacji wizualnej dla firm, zarówno w zakresie klasycznych działań promocyjnych, jak i skrojonych na potrzeby klienta działań kreatywnych i nieszablonowych.

To, co wyróżnia Agencję Kreatywną PRZEREKLAMOWANI na tle konkurencji to kompleksowość usług – pełen proces marketingowo-reklamowy od zaprojektowania identyfikacji wizualnej, koncepcji logotypu, produkcji materiałów i gadżetów reklamowych poprzez spoty i materiały do emisji w mediach, sponsoring, zawieranie umów z podmiotami podwykonawczymi, na finalnej kreacji wydarzenia promocyjnego kończąc. PRZEREKLAMOWANI oferują wszystko to, czego można oczekiwać po nowoczesnych technikach promocji.

Wnioskodawca to osoba z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej i kierunkowym wykształceniem.

W ramach projektu zakupiono m.in:

  • zestaw komputerowy
  • kamerę fotograficzną wraz z obiektywem
  • oprogramowanie do obróbki materiałów audiowizualnych
  • plotery drukujący i tnący
  • drukarka

W kosztorysie uwzględniono także niezbędne nakłady na remont, wyposażenie i przystosowanie lokalu do obsługi klienta.

https://przereklamowani.pl/

FB: @przereklamowani.pI