Agencja Rozwoju Pomorza SA już po raz 16. zaprasza na swoją coroczną konferencję Forum Przedsiębiorstw. Po rocznej przerwie spowodowanej obostrzeniami epidemicznymi, zapraszamy 15 września 2021 do Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni. Ważne tematy, ciekawi prelegenci, rozmowy biznesowe na żywo. Bądźcie tam z nami!

 

W programie sesja główna z komentarzami na temat obecnej sytuacji ekonomicznej, klimatycznej czy geopolitycznej. Będziemy mieli okazję wysłuchać m.in. wybitnego ekonomisty prof. Jerzego Hausnera, czy znanej aktywistki ekologicznej Katarzyny Jagiełło. Po sesji głównej do wyboru będą trzy bloki tematyczne:

  • Blok nr 1: zdobywanie nowych rynków w działalności eksportowej, bezpieczeństwo firmy w Internecie, a także prowadzenie kampanii reklamowych w serwisach społecznościowych – wśród prelegentów m.in. Jakub Orlik z Niebezpiecznik.pl czy ekspertka marketingu internetowego Monika Czaplicka
  • Blok nr 2:  wellbeing i zrównoważona turystyka, gościem specjalnym będzie znana dziennikarka Beata Sadowska
  • Blok nr 3: zarządzanie różnorodnością – wielopokoleniowe i wielokulturowe przedsiębiorstwo – panel dyskusyjny w ramach cyklu „Solidarni w rozwoju” prowadzony przez prof. Krzysztofa Obłoja.

 

Podczas konferencji będzie można porozmawiać z naszymi konsultantami w temacie specjalistycznych usług doradczych, eksportu, środków unijnych czy zrównoważonej turystyki.

 

Z pełnym programem konferencji można się zapoznać na stronie www.forumprzedsiebiorstw.pl

Poniżej znajduje się link zapisów się na wydarzenie stacjonarne: https://forumprzedsiebiorstw.konfeo.com/